Otevírací doba naší prodejny v Třešti.
Po - Pá 8:30 - 12:00, 13:00 - 17:00; Sobota 8:30 - 10:30.

Capáčky – první botičky pro Vaše špunty

Hledáte vhodnou první obuv pro vašeho malého špunta, ale bojíte se, že nevyberete správně? Pak si přečtěte následující řádky, které vám poví, jaké botičky budou tou nejlepší volbou.

Kočárkové capáčky

První obuv můžete koupit své ratolesti už do kočárku. Takovýmto botičkám se říká kočárkové capáčky. Jsou vyrobeny bez podešve, tudíž dítě by se v nich rozhodně nemělo pokoušet pobíhat venku. Jsou určeny opravdu jen do kočárku, maximálně na pár krůčku po bytě.

 

Capáčky pro vysoký nárt

Jestliže je už dítě větší a rádo se proběhne, pak volte klasické capáčky, které už podešev obsahují. Zde je určitě vhodné vybrat capáčky, jež se zavazují na tkaničky, nikoliv na zip. A to z toho důvodu, abyste botičku mohli dostatečně utáhnout. Aby v ní dítě nijak nešmatlalo a nenarušoval se tak zdravý vývoj jeho nožky.

Dejte si také pozor na výšku nártu své ratolesti. Některé děti mají vyšší nárt, než jiní. V tom případě pořiďte capáčky, jež jsou pro vyšší nárt přizpůsobeny, jako například tyto capáčky Pegres.

 

Capáčky Jonap a Essi

V ostatních případech můžete vybrat například z capáčků značek Jonap nebo Essi, které stejně jako capáčky od Pegresu zajišťují pro vaši ratolest správný vývoj nožky a maximální komfort při chůzi.

 
 
 
Doprava již od 79 Kč. Více o cenách dopravy .
Zboží lze do 14 dnů vrátit nebo vyměnit. Více info .