Otevírací doba naší prodejny v Třešti.
Po - Pá 8:30 - 12:00, 13:00 - 17:00; Sobota 8:30 - 10:30.

O nás

Jak to všechno začalo, jaké jsou naše vize, na co klademe důraz a proč nakoupit zrovna v našem internetovém obchodě? To vše najdete na této stránce.

Jak to začalo

Internetový obchod s obuví VLAPA.cz byl spuštěn na začátku srpna roku 2015. Nicméně myšlenka založit obchod se sortimentem kvalitní obuvi od českých výrobců však vznikla mnohem dříve.

Již ke konci roku 2014 začala majitelka obchodu Vladimíra Páralová (proto název VLAPA) přemýšlet o otevření kamenné prodejny s obuví v městečku Třešť na Jihlavsku. Vladimíra chtěl zužitkovat své mnohaleté zkušenosti s prodejem obuvi, které v minulých letech nasbírala.

3. srpna 2015 si splnila svůj velký sen a po několika týdenních přípravách Vladimíra prodejnu s obuví otevřela. Na pomoc si vzala svého syna Petra, který souběžně s otevřením prodejny spustil tento internetový obchod, díky němuž můžete obuv a další produkty zakoupit hezky z pohodlí svého domova.

obuv VLAPA Třešť obuv VLAPA Třešť obuv VLAPA Třešť obuv VLAPA Třešť

Naše vize

Naší vizí, za níž si pevně stojíme, a kterou ctíme, je prodávat kvalitní, převážně koženou obuv od českých výrobců, která uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Při výběru bot, které pořizujeme od dodavatelů, dbáme na kvalitu a precizní zpracování. Nestojíme o boty, jež jsou výrobcem „odfláknuté“ či obsahují i sebemenší vadu. Pro naše zákazníky, tedy pro Vás, chceme skutečně jen to nejlepší.

Ačkoliv značky obuvi, které u nás naleznete, nepatří ve většině případů mezi ty nejznámější, vězte, že se jedná o tu nejvyšší kvalitu, za kterou ručíme.

Individuální přístup ke každému

Jako menší obchod samozřejmě nemůžeme konkurovat gigantům na trhu. Nicméně právě proto se maximálně snažíme o individuální přístup ke každému zákazníkovi, který si ti největší hráči na českém obchodním trhu nemohou dovolit. My však ano.

Rádi vám s výběrem obuvi poradíme přes náš online chat, který naleznete v pravém dolním rohu obrazovky, přes e-mail nebo telefon. Vše naleznete na stránce kontaktů.

Každého zákazníka si skutečně vážíme, proto nabízíme 14 denní lhůtu na bezplatnou výměnu nebo vrácení zboží, do kterého se může zapojit úplně každý.

 
 
 
Doprava již od 79 Kč. Více o cenách dopravy .
Zboží lze do 14 dnů vrátit nebo vyměnit. Více info .