Výměna a vrácení zboží

Nekupujte zajíce v pytli. Pokud vám zakoupené zboží nebude sedět či s ním nebudete spokojeni, můžete ho do 14 dnů ode dne doručení vrátit nebo vyměnit, a to bez udání důvodu.

Jak postupovat

1. Zboží řádně zabalte společně s fakturou, kterou jsme vám s objednávkou zaslali. Do balíku přiložte také formulář pro odstoupení od smlouvy, který zasíláme jako přílohu e-mailu, jež Vás informuje o úspěšně provedené objednávce na našem e-shopu. Případně si formulář můžete stáhnout ZDE.

2. Balík zašlete na adresu naší kamenné prodejny: Franze Kafky 105/3, 589 01 Třešť. Mezitím nás na e-mail info@vlapa.cz prosím informujte, že nám zpět posíláte balík. Uveďte, zda chcete zboží vyměnit nebo vrátit peníze.

3. Pokud jste například netrefili velikost obuvi a požadujete výměnu za jinou. Zcela zdarma Vám požadovanou velikost zašleme.

4. Jestliže si budete přát vrátit peníze, jakmile k nám balík dorazí, zasíláme peníze na Váš účet, který uvedete ve formuláři pro odstoupení od smlouvy.

Vrácení nekompletní zásilky

V případě, že zboží vracíte a požadujete vrácení peněz v plné výši i s cenou poštovného, je třeba nám zpět zaslat kompletní zásilku. Pokud tedy zásilka obsahuje více položek a vy nám vrátíte pouze část z nich, zasíláme zpět na váš účet pouze hodnotu zboží bez ceny poštovného.

Vrácení nekompletní zásilky a doprava zdarma

Pokud se vrácenou částí objednávky, která původně měla hodnotu přes 1 500 Kč, a vy jste při nákupu měli dopravu zdarma, její hodnota sníží pod tuto hranici, nárok na dopravu zdarma Vám zaniká. To znamená, že vám bude zaslána zpět částka, jež se rovná hodnotě vráceného zboží snížené o cenu dopravy.

Vrácení zásilky v poškozeném obalu

Je povinností zákazníka odeslat nám zpět zásilku v naprosto neporušeném obalu. Jelikož v tom samém obalu je pak produkt prodán jinému zákazníkovi. Pokud zákazník vrátí zásilku v poškozeném obalu (nejčastěji krabice od obuvi přelepená lepící páskou), vyhrazujeme si právo odešíst z vrácené částky zákazníkovi až 100 Kč, jako náklady spojené s pořízením nových obalů.

Adresa pro zaslání balíku zpět k nám

Obuv VLAPA
Franze Kafky 3
589 01 Třešť

V případě jakýchkoliv otázek ohledně výměny nebo vrácení zboží nás kontaktujte.

Doprava již od 54 Kč. Více o cenách dopravy .
Od 2 500 Kč máte dopravu zdarma
Zboží lze do 14 dnů vrátit nebo vyměnit. Více info .