Prázdnínová otevírací doba naší prodejny v Třešti.
Po - Pá 8:30 - 12:00, 13:30 - 16:00; Sobota 8:30 - 10:30.

Výměna a vrácení zboží

Pokud vám zakoupené zboží nebude sedět či s ním nebudete spokojeni, můžete ho do 14 dnů ode dne doručení vrátit nebo vyměnit, a to bez udání důvodu.

Jak postupovat

1. Zboží řádně zabalte společně s fakturou, kterou jsme vám s objednávkou zaslali. Do balíku přiložte také formulář pro odstoupení od smlouvy, který zasíláme jako přílohu e-mailu, jež Vás informuje o úspěšně provedené objednávce na našem e-shopu. Případně si formulář můžete stáhnout ZDE.

2. Balík zašlete na adresu naší kamenné prodejny: Franze Kafky 105/3, 589 01 Třešť. Mezitím nás na e-mail info@vlapa.cz prosím informujte, že nám zpět posíláte balík. Uveďte, zda chcete zboží vyměnit nebo vrátit peníze.

3. Pokud jste například netrefili velikost obuvi a požadujete výměnu za jinou. Zcela zdarma Vám požadovanou velikost zašleme.

4. Jestliže si budete přát vrátit peníze, jakmile k nám balík dorazí, zasíláme peníze na Váš účet, který uvedete ve formuláři pro odstoupení od smlouvy.

Vrácení zásilky v poškozeném obalu

Je povinností zákazníka odeslat nám zpět zásilku v naprosto neporušeném obalu. Jelikož v tom samém obalu je pak produkt prodán jinému zákazníkovi. Pokud zákazník vrátí zásilku v poškozeném obalu (nejčastěji krabice od obuvi přelepená lepící páskou), vyhrazujeme si právo odešíst z vrácené částky zákazníkovi až 100 Kč, jako náklady spojené s pořízením nových obalů.

Adresa pro zaslání balíku zpět k nám

Obuv VLAPA
Franze Kafky 3
589 01 Třešť

Náklady na vrácení zásilky si hradí zákazník sám.

Lze pro vrácení zboží využít službu od Zásilikovny - Mezi námi, kde Vás odeslání balíku k nám vyjde od pouhých 79 Kč. Více o této službě zde. Balík stačí poslat na výdejní místo Obuv VLAPA, Franze Kafky 105/3 Třešť. Jelikož náše kamenná prodejna je zároveň výdejním místem Zásilkovny. Díky tomu nemusíte balík posílat na adresu, což by Vás vyšlo dráž.

Pro účely vrácení uveďte telefonní číslo 723 130 617.

V případě jakýchkoliv otázek ohledně výměny nebo vrácení zboží nás kontaktujte.

Doprava již od 79 Kč. Více o cenách dopravy .
Zboží lze do 14 dnů vrátit nebo vyměnit. Více info .