Otevírací doba naší prodejny v Třešti.
Po - Pá 8:30 - 12:00, 13:00 - 17:00; Sobota 8:30 - 10:30.

Chcete pro své dítě to nejlepší? Začít byste měli u kvalitní obuvi

Každý rodič chce pro svou ratolest jen to nejlepší. Mnohokrát si uzme sám sobě, jen aby měl jeho potomek tu nejkvalitnější péči.

Jestliže chcete, aby váš syn či dcera byli zdraví, neměli žádné zdravotní komplikace a jejich vývoj probíhal tak, jak má, pak byste ze všeho nejdříve měli začít u kvalitní a zdravotně nezávadné obuvi.

2127101Jak takovou obuv poznat?

Kdejaký prodejce vám bude své zboží cpát a tvrdit, že jeho boty jsou ty kvalitní a ergonomické (tj. zdravotně nezávadné). Jde mu zkrátka o byznys a své zboží chce prodat. Nenechte se ale napálit.

V první řadě vsaďte na českou výrobu

Dětské botičky českých značek jako Pegres, KTR, Fare nebo Essi jsou jistotou, na kterou si můžete vsadit. Není třeba kupovat obuv světových značek jako Adidas, Nike a podobné. Ano, sice obuv těchto firem je také kvalitní, nicméně zbytečně drahá a dítěti nic navíc nepřinese.

Podle Žirafy poznáte skutečnou kvalitu

zirafaAby prodejci mohli svým zákazníkům poskytnout záruku na kvalitu nabízené dětské obuvi, zavedla Česká obuvnická a kožedělná asociace certifikát „Žirafa – zdravotně nezávadná obuv“. Botičky s tímto certifikátem musely projít náročnými testy a jsou skutečnou zárukou kvalitní obuvi.

Správná obuv je jedním ze základních aspektů zdravého vývoje dítěte. Rozhodně tedy výběr dětských botiček nepodceňujte a raději si pár korun připlaťte, než aby váš potomek „šmatlal“ v nekvalitních botách.

 
 
Doprava již od 79 Kč. Více o cenách dopravy .
Zboží lze do 14 dnů vrátit nebo vyměnit. Více info .