Otevírací doba naší prodejny v Třešti.
Otevírací doba: Po - Pá 8:30 - 12:00, 13:00 - 17:00; Sobota 8:30 - 10:30.

Proč před Vánocemi nakoupit na VLAPA.cz?

Ať jste u nás již v minulosti nakoupili nebo se rozhodujete o své první objednávce na VLAPA.cz, máme tu pro vás hlavní výhody, které vás při vánočním nákupu v našem e-shopu čekají.

darek

Dárek ke každé objednávce nad 1000 Kč

Ke každé objednávce, která přesáhne hodnotu jeden tisíc českých korun, přibalíme malý užitečný dárek. Který? To zjistíte v našem e-shopu při vytváření objednávky. »

hodiny

Doručení do 24 hodin

Na rychlosti nám rozhodně záleží! Proto Váš dárek zaručeně doručíme do druhého dne, pokud u nás objednáte do 10:00 hodin (PPL a Zásilkovna) nebo 13:00 hodin (Česká pošta). »

shop

Více jak 700 výdejních v celé ČR a na Slovensku

Díky službě Zásilkovna Vám můžeme dopravit balík na jedno z více jak 700 výdejních míst u nás i na sousedním Slovensku. Cena dopravy je pouhých 59 Kč. »

doprava

Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč

A pokud u nás nakoupíte za více jak jeden a půl tisíce korun, pak žádnou dopravu neplatíte. Poštovné za Vás hradíme my. A to u kteréhokoliv z nabízených dopravců. »

¨kvalita

Záruka spokojenosti s nákupem

Díky certifikátu Heureky "Ověřeno zákazníky" víme, že zákazníci jsou se svým nákupem spokojeni. Proto i Vám můžeme garantovat, že ze svého předvánočního nákupu v našem e-shopu rozhodně nebudete zklamáni.

Vyberte ten správný dárek

 
 
Doprava již od 59 Kč. Více o cenách dopravy .
Zboží lze do 14 dnů vrátit nebo vyměnit. Více info .