Otevírací doba naší prodejny v Třešti.
Otevírací doba: Po - Pá 8:30 - 12:00, 13:00 - 17:00; Sobota 8:30 - 10:30.

K objednávce Vám přibalíme užitečný dárek

Abyste věděli, že si vašeho nákupu v našem internetovém obchodu nesmírně vážíme, k objednávce vám nyní přibalíme užitečný dárek, jež využijete buďto k ošetření svých bot či k usnadnění obouvání.

Nákup nad 1000 Kč

Při nákupu nad hodnotu 1000 Kč od nás jako dárek obdržíte praktickou 30 cm dlouhou obouvací lžíce, díky níž vklouznete snadno do kterékoliv boty. Nebudete se tak muset trápit s pracným nazouváním přes patu.

 

Nákup nad 1500 Kč

Chcete mít své boty dokonale lesklé během několika sekund. Pak vás jistě potěší dárek, který vám přibalíme k objednávce v hodnotě alespoň 1500 Kč. Dostanete od nás samolešticí houbu, která z každé boty udělá nablýskanou krasavici.

 

Nákup nad 2000 Kč

O své boty byste měli důkladně pečovat. A toho jsme si vědomi i my, proto pokud u nás nakoupíte alespoň za 2000 českých korun, můžete se těšit na regenerační krém v tubě, díky němuž prodloužíte životnost obuvi.

 

Nákup nad 2500 Kč

Vlhkost a nečistoty jsou největším nepřítelem kožené obuvi. Abyste se této nepříjemnosti vyvarovali, je třeba obuv řádně před nošením impregnovat. Proto vám k objednávce za 2 500 Kč zdarma přibalíme impregnační sprej Sigal Auqastop.

 

Do hodnoty objednávky se nezapočítává cena dopravy a platby.

darek-k-objednavce

 
 
Doprava již od 59 Kč. Více o cenách dopravy .
Zboží lze do 14 dnů vrátit nebo vyměnit. Více info .