Garance dodání zboží do Vánoc

Patříte k většině Čechů, kteří nakupují dárky až na poslední možnou chvíli? Pak pro Vás máme skvělou zprávu. U nás garantujeme dodání objednaného zboží ještě den před Štědrým dnem, tedy 23. prosince 2015.

Aby se k vám zboží nejpozději 23. 12. dostalo, musí mít status skladem, a zároveň je nutné zkontrolovat následující věci:

Doprava přes Českou poštu

Pokud k dopravě zboží chcete využít služeb České pošty, je třeba objednávku provést nejpozději v úterý 20. prosince do 13:00 hodin. Po této hodině dobalíme poslední objednávky a zboží odnášíme na pobočku České pošty.

Abychom Vám mohli zásilku okamžitě odeslat, zvolte jako platební metodu „Dobírkou“ nebo „Platební kartou online“.

Doprava přes PPL

Jestliže k dopravě zboží využijete přepravní společnost PPL, pak je potřeba objednávku provést nejpozději ve čtvrtek 22. prosince do 10:00 hodin.

I zde volte jako platební metodu buďto „Dobírkou“ či „Platební kartou online“. U těchto dvou metod odesíláme zboží ihned. U klasického bankovního převodu bychom museli ještě 1 až 2 dny s odesláním zásilky počkat, než dorazí vaše platba na náš účet.

Zde také záleží, v kolik hodin v tento den k nám dorazí řidič od PPL, aby převzal zboží. Je možné, že toho bude mít hodně a k nám se dostane až kolem 13. hodiny. V tom případě odešleme ještě tento den objednávky, které budou provedeny po desáté hodině dopolední. Nicméně, co se týče garance dodání do Vánoc, tak platí 10:00 hodin, poté již není garance stoprocentní.

Doprava přes Zásilkovnu

Zásilkovna uvádí, že doručení do Vánoc garantuje u objednávek provedených nejpozději v úterý 20. 12. Pokud tedy u nás objednáte nejpozději v tento den do 10 hodin dopoledne, Zásilkovna Vám na 100% doručí objednávku ještě před Štědrým dnem. S každým dalším dnem se u tohoto dopravce šance na doručení zboží do Vánoc snižuje.

Shrnutí

Shrnuto a podtrženo. Dodání do Vánoc garantujeme v případě objednávek do úterý 20. prosince do 10:00 hodin (Zásilkovna), respektive do 13:00 hodin (Česká pošta), případně do čtvrtka 22. prosince do 10:00 hodin (PPL), při platbě na dobírku nebo platební kartou online.

Doprava již od 54 Kč. Více o cenách dopravy .
Zboží lze do 14 dnů vrátit nebo vyměnit. Více info .